Selasa, 08 Maret 2016

Dokonując wyboru nowomodne sztachetki PVC należałoby zastanowić się które cechy powinien on spełniać i jak powinien wyglądać.W sprzedaży oferowane jest sporo typów ogrodzeń wykonanych z rożnych budulców. Poniżej przedstawiamy nowość na rynku ogrodzeń to jest ogrodzenia z plastiku.

Plot Winylowe na ogrodzenie i bramę ze sztachetek oferowane są w czterech systemach ogrodzeń zawierających znaczny wybór modułów ogrodzeniowych dzięki którym indywidualnie można zaplanować sztachety Winylowe na plot i bramę sztachetowa. W ofercie znajdują się:Oferta nowomodne ogrodzenia PCV.

  • Ogrodzenia Korner

  • Ów system obejmuje deski na ogrodzenia oraz poręcze balkonowe. Ogrodzenia te osiągalne są wyłącznie w brązowej barwie. Sztachety ogrodzeniowe oferowane są w siedmiu rożnych deseniach i rożnych długościach od 80 aż do 120cm.


  • Płoty

    Ogrodzenia Everwood to deski z pełnego polimeru cięte z metra na zamówioną długość. Deski te posiadają niezwykle duże zastosowanie bowiem dostępne są w bardzo wielu kolorach oraz profilach. Świetnie nadają się zarówno na ogrodzenia Poznań jak i umeblowanie ogrodowe np. ławki.


  • Ogrodzenia Exclusive

  • Ogrodzenia z tego systemu dostępne są zaledwie w białym kolorze, ale dzięki temu zatrzymują swój nieprzemijający wygląd. System oferuje kompletne płoty tj. gotowe przęsła ogrodzeniowe, słupki, bramy, furty i wszystkie pozostałe podzespoły ogrodzeniowe kluczowe do poprawnego zainstalowania płotu. Osiągalne jest bardzo wiele modeli a także rozmiarów ogrodzeń Exclusive więc są to płoty dla wszystkich. Ze względu na otrzymany atest PZH ogrodzenia Exclusive są zalecane na ogrodzenia farmerskie a szczególnie na ogrodzenia dla koni.


  • Płoty Ecowood

  • Ten system ogrodzeń zawiera szeroki wybór tralek, sztachet oraz poręczy w czterech kolorach. Ogrodzenia te znakomicie nadają się na różnorakiego typu balustrady oraz niewątpliwie sztachety z plastyku na plot i furtkę ze sztachetek. Płoty Ecowood cechują się budową przypominającą drewno.Podaż ogrodzeń z polimeru jest bardzo obfita a także zróżnicowana dlatego płoty te odnajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach.

Wybór balaski z plastyku na plot i furtę ze sztachet jest świetną decyzją.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar